ana_sayfa_003  

Biz Kimiz

AS Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. AS OSGB özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara Hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak.

Ekibimizi Tanıyın

AS OSGB, Neden İş Güvenliği ve Online Emlak Ara’da toplam 26 personelimiz ile sizlere hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz.

vesikalik-014

Hüseyin KARACA

İş Güvenliği Uzmanı olarak asıl görevini Neden İş Güvenliği alanında eğitim/uzaktan eğitim ve seminerlerle devam eden Karaca, aynı zamanda web/grafik tasarım alanında da çalışmalarına devam etmektedir.

vesikalik-008

Sibel ORÇUN

Online Emlak Ara’nın mimarlarından olan Dere, Grafiker olarak Çağrı Teknoloji ekibinin başında profesyonel tasarımlara imza atmayı başardı. Online Emlak Ara ile Türkiye’nin en büyük emlak sitesi olma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

user_2

Bilal HASOĞLU

Tüm şirketlerimizin genel müdürü pozisyonunda olan Efler, aynı zamanda A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak Neden İş Güvenliği eğitim danışmanı olarak çalışmalarına devam ediyor.